Najchętniej i najczęściej polecane BDSM dominy

Partner dla Ciebie

262790

małopolskie: Kraków - Centrum

Partner dla Ciebie

cena za spotkanie: 250 zł

anons
Master
wiek
35 lat
waga
77 kg
wzrost
178 cm
włosy
ciemne
oczy
zielone
Wyjazdy
tak
pon-pt
cały czas
sobota
cały czas
niedziela
18-24

+48 789-217-515

Treść anonsu:

Mężczyzna dla prawdziwej Kobiety!
Już nie musisz być samotna lub spragniona!

Witam wszystkie Panie, które w poszukiwaniu towarzystwa, spełnienia, ucieczki od rutyny dnia codziennego zainteresuje dyskretny, zadbany i wysportowany mężczyzna w pełni do waszej dyspozycji.
Jesteś wymagającą Kobietą, której codzienność i obowiązki przestały wystarczać aby cieszyć się pełnią życia? Poszukujesz chwili relaksu i odprężenia? Marzysz, aby choć na chwilę zapomnieć o wszystkim i być dla mężczyzny centrum jego świata? Pragniesz być pożądaną i cieszyć się pełnym smakiem dotyku? A może potrzebujesz czułości, ciepła i romansu?
Mogę być dla Ciebie partnerem, przyjacielem, namiętnym kochankiem, cechującym się wyczuciem i otwartością, mogę być odrobinę szalony, mocno namiętny lub czuły i spokojny – to zależy tylko od Ciebie, Twojego nastroju i chęci.
Spełnię Twoje marzenia, zaspokoję Twoje potrzeby, zadbam aby rzeczywistość okazała się lepsza, niż Twoje fantazje. Sprawię , że znów będziesz czuła się najpiękniejszą i najbardziej pożądaną… Zapomnisz o rutynie, będziesz znów cieszyć się pełnią smaku a Twój uśmiech będzie dla mnie nagrodą… Przecież jako Kobieta zasługujesz na to wszystko, co mężczyzna może Ci dać.
Twój wiek, figura i pozycja społeczna nie mają dla mnie znaczenia. Każda Kobieta jest dla mnie wyjątkowa, jest jedyną w danej chwili tajemnicą do odkrycia, każdą traktuje indywidualnie, tak jak sam chciałbym być traktowany. Moim priorytetem jest Twoja satysfakcja i pełne zadowolenie ze spotkania.
Oczekujesz spotkania na wysokim poziomie, kultury osobistej, elegancji, klasy i perfekcji – zasługujesz na to i tego wymagasz. Gwarantuję, że o moje zachowanie i wygląd nie musisz się obawiać, zawsze będą odpowiednie i nienaganne. To Ty zdecydujesz jaki mam być i wyznaczysz granice, a ja nigdy ich nie przekroczę.
Jeżeli Twoje potrzeby lub fantazje są unikalne albo masz niezwykłe pragnienia – uprzedz mnie, abym mógł się przygotować odpowiednio i spełnić je tak jak o tym marzyłaś.
Zapewnię Ci pełną dyskrecję, anonimowość i bezpieczeństwo.
Zdjęcia są aktualne i autentyczne, abyś dokonując wyboru wiedziała kogo możesz oczekiwać. Na charakter mojej pracy na zdjęciach nie ujawniam swojej twarzy.
Jeżeli przed spotkaniem chcesz ze mną porozmawiać, masz pytania lub chcesz ustalić konkretne detale – zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mail. Jestem otwarty na każdą Twoją propozycję, więc zapewne uda nam się dojść do porozumienia.
Dojadę w każde miejsce, gdzie tylko sobie życzysz.
Spotkajmy się a w moich dłoniach przypomnisz sobie, że przede wszystkim jesteś kobietą i zapomnisz o wszystkim innym…

O mnie:
Wiek: 35
Wzrost: 178 cm
Waga: 78kg - szczupły, wysportowany
Oczy: zielono – szare
Włosy: krótkie , szatyn
Karnacja: ciemna
Tytoń: niepalący
Alkohol: lubię okazjonalnie
Zainteresowania: sztuka nowoczesna, sport , podróże – egzotyczne
Sport: jogging i pływanie codziennie ,tenis, narty, snowboard, windsurfing , gdy okoliczności pozwalają
Temperament: otwarty, uparty w dążeniu do celu ,a zarazem bardzo ugodowy. Zawsze na „TAK” bo tak lubię, optymistycznie nastawiony do życia.PS. Jestem w pełni do dyspozycji . Zdjęcie zamieszczone w ogłoszeniu jest moje i aktualne , ale biorąc pod uwagę moją pracę nie ujawniam wizerunku swojej twarzy. Więc spotykając się zemną jesteś w 100% zapewniona , że nie zostanę rozpoznany.

Gwarancja 100% dyskrecji i zaufania. Kultura osobista na bardzo wysokim poziomie !!!

Pozdrawiam
Mężczyzna dla Ciebie
Moja galeria:

Napisali opinie o mnie:

Było fajnie? Pochwal (dla innych)

sex portal dla pełnoletnich

Portal bdsm-domina.pl zawiera prywatne ogłoszenia towarzyskie o treści i zdjęciach erotycznych (anonse towarzyskie, sex ogłoszenia towarzyskie, prywatne sex anonse i prywatne anonse dziewczyn) i jest przeznaczony tylko dla osób które ukończyły 18lat i są pełnoletnie

Jestem pełnoletni, wchodzę