Najchętniej i najczęściej polecane BDSM dominy

WLADCZA WERONIKA

52500

mazowieckie: Warszawa - Wola

WLADCZA WERONIKA

cena za spotkanie: 200 zł

I speak English. Я говорю на русском.

anons
Madam
wiek
35 lat
waga
65 kg
wzrost
172 cm
włosy
BRAZOWE
oczy
ZIELONE
biust
2
Wyjazdy
tak
pon-pt
cały czas
sobota
cały czas
niedziela
cały czas

+48 513-802-837

Treść anonsu:

Wladcza Pani zaprasza uległych Panów na wyjątkowo pikantne i niesamowite spotkania BDSM!

Czujesz się uległym i nie wiesz jak się spełnić? Czujesz się nieszczęśliwy i pragniesz niewoli u władczej, prawdziwej dominującej Kobiety-Dominy? Tęsknisz lub marzysz o prawdziwej Pani?

Jeśli lubisz poczuć dreszczyk emocji, a na co dzień brak Ci niezbędnej adrenaliny i odrobiny wrażeń, szybko zostaniesz moim stałym Klientem. Potrafię spełnić każdą Twoją wyuzdaną fantazję, poniżyć Cię i upokorzyć, a przy tym dać Ci rozkosz i euforię. Chcesz się przekonać?
Oferuję: kneblowanie, piss na Ciebie, strap on, podduszanie, plucie, kopanie, adoracja stóp, masaż prostaty, hand job, foot job, poniżanie, bicie batem, pejczem, szpicruta, rózga, smokingdominacja, odgrywanie ról, wiązanie, kajdanki, smycze, sprowadzanie do roli psa, wycieraczki, polewanie woskiem i dużo i innych atrakcji. Jeśli umówiłeś się na termin, bądź punktualnie, jeśli to zrobiłeś i nie pojawiłeś się w wyznaczonej godzinie i nie uprzedziłeś wcześniej o niestawieniu się to nie dzwoń więcej, nie daję drugich szans.

Moja galeria:

Napisali opinie o mnie:

Było fajnie? Pochwal (dla innych)

sex portal dla pełnoletnich

Portal bdsm-domina.pl zawiera prywatne ogłoszenia towarzyskie o treści i zdjęciach erotycznych (anonse towarzyskie, sex ogłoszenia towarzyskie, prywatne sex anonse i prywatne anonse dziewczyn) i jest przeznaczony tylko dla osób które ukończyły 18lat i są pełnoletnie

Jestem pełnoletni, wchodzę