Najchętniej i najczęściej polecane BDSM dominy

Evildoll - Dominacja

42360

lubelskie: Lublin

Evildoll - Dominacja

Zdjęcia autentyczne
cena za spotkanie: 400 zł

I speak English.

anons
Madam
wiek
36 lat
waga
50 kg
wzrost
165 cm
biust
3
Wyjazdy
nie
pon-pt
11-21
sobota
11-21
niedziela
11-21

+48 516-431-131

Treść anonsu:

Jestem Dominą i przyjmuję w moim profesjonalnym, ale przytulnym Studiu. Spotkać się ze mną mogą zarówno mężczyźni jak i kobiety, lub pary. Możliwe też jest spotkanie z dwiema Dominami, Dominującą Parą, oczywiście za dodatkową opłatą.

Najważniejsze dla mnie jest zrozumienie potrzeb strony uległej, potrafię wprowadzić w klimat delikatnych początkujących, jak i zająć się doświadczonymi osobami, wymagającymi silniejszych doznań. Niektóre doświadczenia możliwe są dopiero na kolejnych spotkaniach, muszę po prostu poznać uległą osobę, by to co robimy, było bezpieczne i dało najsilniejszy efekt.

Zakres tego co sprawia mi przyjemność, a więc tego co można doświadczyć, można podzielić na dominację psychiczną i fizyczną. Możesz na spotkaniu wybrać, co bardziej Cię interesuje, acz niektórzy zainteresowani są tylko jakimś konkretnym fetyszem.

Dla mężczyzn proponuję przede wszystkim:

Dominacja psychiczna i fetysze:
- petplay – zabawa w psa lub inne zwierzątko, aportowanie, tresura, prowadzenie na smyczy, jedzenie z miski
- unieruchamianie, traktowanie jak mebel
- feminizacja
- poniżanie, wyzywanie, wyśmiewanie
- fetysz stóp
- wymuszanie czynności, rozkazywanie
- zmuszenie do onanizowania, lizanie
- siadanie na twarzy, podduszanie i rimming
- trzymanie w klatce

Dominacja fizyczna i tortury:
- spanking – od paska, przez floggery, liny i pejcze, do szpicrut
- bicie po twarzy i innych częściach ciała, klapsy
- przypalanie papierosem
- kopanie po jądrach
- tortury jąder – obciążanie, wiązanie, bicie
- tortury woskiem – polewanie profesjonalnym, specjalnie przygotowanym do kontaktu ze skórą woskiem
- tortury sutków
- tortury prądem
- zabawy analne – od delikatnej stymulacji masażerem prostaty, przez zabawę ze straponem lub wibratorem, czy fisting, do gwałtu analnego, gdy jesteś unieruchomiony (tu wymagam bezwzględnie czystości)

Możliwy też jest fetysz publiczny, szczegóły którego możemy ustalić przez telefon.

Dla kobiet skierowana jest przede wszystkim możliwość ulegania parze. Zakres może być podobny – wiele kobiet uwielbia petplay, czy mieszkanie w klatce, ale dla tej grupy kieruję też ofertę wymuszonych orgazmów oraz fistingu waginalnego. Macie możliwość zapoznania się bliżej z legendarnym Hitachi Magic Wand. Dla kobiet też, dużo ciekawszą możliwością będzie poznanie wiązań shibari.

Oczywiście istnieje możliwość realizacji bardziej skomplikowanych scenariuszy, zawierających połączenie wielu elementów, lub spotkania z większą ilością osób. Spotkanie może przecież przybrać formę lekcji, gdzie niegrzeczny uczeń karany jest przez nauczycielkę, lub odegranie domu, gdzie kara będzie wymierzona pasem. Dla bardzo doświadczonych osób oferuję też – po wcześniejszym uzgodnieniu i ustaleniu szczegółów, bardziej skomplikowane zabawy. Przede wszystkim zabawę igłami, fetysz krwi (bloodplay) i wiązania. Zabawy takie wymagają wcześniejszego poznania, nie proponuję ich na pierwszym spotkaniu.

W żadnym wypadku nie jestem zainteresowana zabawami toaletowymi – nie interesuje mnie piss i scat, nie interesuje mnie też plucie.

Wizytę można zarezerwować z wyprzedzeniem.

Paniom można dodatkowo sprawić przyjemność, przynosząc ze sobą prezent.


Zapoznałeś się lub zapoznałaś z moją ofertą, czas więc przybliżyć Ci moją osobę.

Wraz z moim Partnerem od wielu lat zajmuję się BDSM. Mamy olbrzymie doświadczenie, prowadzimy warsztaty techniki i bezpieczeństwa, uczymy wiązań, wprowadziliśmy w klimat mnóstwo ludzi. Jesteśmy też performerami, od wielu lat występujemy na największych polskich eventach, można nas było zobaczyć na scenie Fetyszomanii, Sodomy czy innych takich imprez. Od lat też organizujemy lub współorganizujemy takie imprezy. Pomagamy też ludziom odnaleźć się w klimacie i rozpocząć jego poznawanie.

Spotykając się ze mną, masz szansę skorzystać z wiedzy i doświadczenia jednej z niewielu polskich znanych publicznie Domin. Moje doświadczenie i kompetencja gwarantują Ci bezpieczeństwo i dobrą zabawę.

Wspólnie możemy też zorganizować pokaz dominacji i uległości.

Moja galeria:

Napisali opinie o mnie:

Było fajnie? Pochwal (dla innych)

sex portal dla pełnoletnich

Portal bdsm-domina.pl zawiera prywatne ogłoszenia towarzyskie o treści i zdjęciach erotycznych (anonse towarzyskie, sex ogłoszenia towarzyskie, prywatne sex anonse i prywatne anonse dziewczyn) i jest przeznaczony tylko dla osób które ukończyły 18lat i są pełnoletnie

Jestem pełnoletni, wchodzę